foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Projektinis-kūrybinis, grafinio dizaino darbas – „Logotipai“

   Mūsų gimnazijos, IID klasės mokinė Emilija Klimaitė, šiais mokslo metais, atliko projektinį-kūrybinį, grafinio dizaino darbą – „Logotipai“.  Šis projektinis darbas, atliktas Photoshop programa, panaudojant neseniai mokyklos įsigytą piešimo planšetę. Sukurti devyni grafinio dizaino logotipai, skirti „Metų nominacijų renginiui“, nugalėtojų prizams. 

     Darbo vadovė Jurgita Davidavičienė, darbas įvertintas 10 balų.

     Pateikiamas rezultatas.

  

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija