foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 eTwinning projekto „Follow the Art“ pabaiga

  Baigiasi mūsų eTwinning projektas „Follow the Art“... Dar laukia bendras visų partnerių sukurtas produktas, o mes jau turime projekto koordinatorės mokytojos A. Akutaitienės  parengtą e-book (elektroninę knygutę), kurioje sudėjome visas savo veiklas. Labai ačiū dalyvavusiems gimnazistams Viltei Luzgauskaitei, Miglei Tervainytei, Haroldui Kuliešiui ir Eisvinui Kuliešiui bei Rokui Grinkevičiui už puikiai kartu praleistą laiką ir geras emocijas, mokytojai Jurgitai Davidavičienei už palaikymą bei mokytojai Violetai Greičiūnienei už idėjas.

   Paskutinė užduotis buvo bendros kūrybos eilėraštis, skirtas pandemijos temai. Kadangi projekto pavadinimas „Follow the Art“, tai visi kūrėme po strofą su duota raide iš pavadinimo. Tokios eilės vadinasi acrostic poem, arba abėcėlinis akrostichas, kai kiekviena eilutė, arba posmelis, prasideda kita raide iš projekto pavadinimo. Po posmeliais parašytos mokyklos. Pavartykime elektroninę šios kūrybinės užduoties knygutę.

  P.S. Kad patogiau būtų skaityti, padidinkite paspaudę mėlyną kvadratuką viršuje, spauskite „Read to me“, jei norite, kad jums garsiai paskaitytų. Gerų įspūdžių!

 

 

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija