foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 eTwinning projekto „Follow the Art“ veiklos

   Tęsiasi eTwinning projekto „Follow the Art“ veiklos.

    Veikla Nr. 7 „Nupiešk Dainą“, atlikta Roko Grinkevičiaus  Digital Art priemonėmis. Projekto koordinatorė mok. A. Akutaitienė

   

    Projekto veiklos vaizdo įrašą žiūrėti čia ...

 

 

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija