foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Dailės studijos projektas - „Edukacinės kelionės“

   Po turiningų ir itin įdomių, kūrybinių išvykų ir edukacijų rugsėjo ir spalio mėnesiais Dailės studijos projektas - „Edukacinės kelionės“, stengiasi „nepalūžti“ ir toliau tęsti savo kūrybinę veiklą. Svarbiausias projekto akcentas turėtų būti tapybos paroda, skirta skulptoriaus V. Grybo metams pažymėti. Nors dėl karantino dauguma dailės studijos narių darbą tęsia nuotoliniu būdu.

    Rezultatą tikimės pateikti gruodžio viduryje virtualioje ekspozicijoje.

 

 

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija