foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Respublikinio projekto „Žurnalistikos laboratorija“ renginys Vilniuje

   Rugsėjo 25 d. Jaunųjų žurnalistų būrelis (vadovė V. Greičiūnienė) vyko į baigiamąjį respublikinio projekto „Žurnalistikos laboratorija“ renginį Vilniuje.

   Projekto iniciatorius Karolis Vyšniauskas aptarė visų dalyvių veiklą, sveikinimo žodį tarė JAV ambasados viešųjų ryšių vadovė Sara Styl. Projekte dalyvauti pakviestos tik 5 Lietuvos mokyklos: iš Varėnos, Gargždų, Šakių, Prienų, Jurbarko. Mokiniai apibendrino visų metų veiklą, dalinosi įspūdžiais, pasiekimais, įgytomis žiniomis.

   Mūsų mokyklos būrelis su savo mentoriumi fotožurnalistu Artūru Morozovu irgi pasidalino patirtimi. Taip pat Mindaugas Jackevičius, vyr. LRT portalo redaktorius, skaitė paskaitą tema „Drąsa kalbėti, kodėl tai svarbu?“, per kurią papasakojo apie žurnalisto darbą bei sunkumus, su kuriais tenka susidurti.

    Smagu, kad renginyje dalyvavo ir studentės, buvusios gimnazistės Akvilė Antanaitytė, Sabina Račaitė, Gustė Pocevičiūtė.

 

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija