foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Antikorupcija prieš korupciją

 Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazija vykdo korupcijos prevencijos 2020-2022 metų programą. Siekiant įgyvendinti šios programos strategines kryptis – korupcijos prevenciją, antikorupcinį švietimą ir informavimą.

  Lapkričio 17 ir 24 dienomis neformaliojo švietimo būrelyje „Diskusijų klubas anglų kalba“, kurio vadovė anglų kalbos mokytoja Jurgita Kazinevičienė, vyko debatai tema „Anti-corruption against corruption“. Debatų tikslas buvo pabandyti išsiaiškinti, kodėl korupcija tokia gaji mūsų visuomenėje ir rasti veiksmingų būdų kovoti su šiuo nusikalstamu reiškiniu. Diskusijos metu III ir IV klasių gimnazistai praturtino teminį anglų kalbos žodyną, giliau pažvelgė į visuomenės moralinius santykius.

  Po debatų mokiniai dalinosi savo įspūdžiais. Vieni sakė iš pradžių buvo nusivylę, kai vadovė pakvietė debatuoti korupcijos tema, bet vėliau suprato, kad tai labai svarbi problema, kurią reikia nagrinėti mokyklos suole, kol dar jaunų žmonių mąstymas nėra apkrėstas korupcijos virusu. Mokiniai išreiškė nuomonę, kad švietimo sistema turi tarnauti užkarda, kad mūsų visuomenės netemdytų korupcijos šešėlis.

  

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija