foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Svarbi informacija

    Informuojame, kad dėl UAB „Telia“ sprendimo nutraukti elektroninio pašto dėžučių talpinimą keičiame gimazijos el. pašto adresus. Bendrais klausimais prašome rašyti šiuo adresu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
    Visą kontaktinę informaciją rasite gimnazijos svetainėje http://www.jurbarkogimnazija.lt
 
Pagarbiai
Aušra Špelverienė
Raštinės vedėja
 
Herbas_RGB.jpg
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija
Vydūno g. 15, LT-74118 Jurbarkas
tel. (8 447) 72 561
el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija