foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

1-ų gimnazijos klasių susipažinimo vakaras 2017-10-20

   1-ų g. klasių mokiniai kartu savo auklėtojais rinkosi į susipažinimo vakarą. Visos klasės atskleidė savo kūrybiškumą ir išmonę ruošdami klasių prisistatymus. Turiningai praleisti laiką padėjo įdomios užduotys. Visus pradžiugino originalios dovanos klasė – klasei. Smagią nuotaiką sukūrė iš anksto pasiruoštos dainos.

   Renginį vedė 1 a klasės mokiniai.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija