foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Studijų mugė „Kas po to?“

    Spalio 13 d. gimnazijos aktų salėje vyko studijų mugė „Kas po to?“, kurioje savo pamąstymais ir patirtimi pasidalino buvę gimnazijos mokiniai. Matas Mačiulaitis teigė „jei tiki, kad tavo žodis vieną dieną gali tapti galutiniu ir neskundžiamu, kad esi vertas formuoti ir įgyvendinti vieną iš trijų valdžių bei užtikrinti įstatymo viršenybę, rinkis studijuoti teisę“. Inga Būblaitytė padėjo atsakyti į dažnai keliamą klausimą „Kur stoti?“ jei traukia tokios studijų kryptys kaip reklama, komunikacija, žurnalistika ir filologija.

    Rokas Mockevičius supažindino apie medicinos studijas ir gydytojo darbą iš arčiau. Lukas Tabulevičius teigė, kad socialinių mokslų studijos jau ilgą laiką yra tarp populiariausių Lietuvoje. Gabrielė Onusaitytė išaiškino bankroto administratoriaus funkcijas. Aurimas Sendžikas tvirtino, kad verta rinktis inžinierinę specialybę. Lina Grinevičiūtė pristatė fizinius technologinius mokslus bei jų svarbą ir reikšmę.

 

   

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija