foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Netradicinė patirtis dailės pamokose

   2017 m. rugsėjo 18 ir 21 dienomis 3-4 gimnazijos klasių mokiniai lankantys dailės užsiėmimus, turėjo puikią galimybę sudalyvauti, grafikos technikos –„Monotipijos“ kūrybinėse dirbtuvėse. Kiekvienas mokinys sukūrė unikalias kompozicijas su augalų atspaudais. Šiuos užsiėmimus vedė buvusi mūsų mokinė – Paulė Vaitkutė, trečiakursė dailės akademijos studentė.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija