foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Poezijos knygos pristatymas

     Gimnazistai sveikino buvusią gimnazijos mokytoją Zitą Kairiūkštienę, sėkmingai išleidus poezijos rinkinį „Niekad nepamiršiu“. Savo dainomis susirinkusiuosius džiugino Paulina Kerutytė, Augustė Pocevičiūtė ir Edvinas Sutkus.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija