foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pilietinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“

    Gegužės 16 d. Jurbarko švietimo centre vyko renginys, skirtas pilietinei akcijai „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos atstovai direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, mokinių tarybos pirmininkas Pijus Bastys ir mokinių tarybos atstovės Paulina Kerutytė, Kamilija Palaitytė bei Ūla Marija Urbšaitė. Šią akciją Lietuvoje įgyvendino skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“ ir asociacija „Investors forum“, o mūsų miete Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius taip pat kvietė prisijungti prie iniciatyvos, kurią globoja J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šiame susitikime vyko pokalbiai, kurie inicijuoja kiekvieną šalies pilietį prisidėti prie šešėlinės ekonomikos mažinimo. Renginyje dalyvavo Jurbarko krašto verslo, viešojo sektoriaus, švietimo ir kultūros įstaigų atstovai.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija