foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Teisinių žinių konkursas „Temidė“ III etapas

   Gimnazijos mokiniai: Matas Mileris, Aušrinė Bacevičiūtė, Aistis Mozūraitis, Ugnė Bacevičiūtė ir Kamilė Pernarauskaitė dalyvavo bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių regioninio teisinių žinių konkurso „Temidė“ III etape Marijampolėje ir užėmė I vietą.  

   Gimnazijos komanda „AGG būrys“ atstovaus Marijampolės regionui IV etape, kuris vyks Panevėžyje. Komandai ir ją ruošiantiems mokytojams linkime sėkmės.

   Komanda "AGG BŪRYS": komandos kapitonas Aistis Mozūraitis (3a kl.), Ugnė Bacevičiūtė (1a kl.), Kamilė Pernarauskaitė (1a kl.), Aušrinė Bacevičiūtė (4c kl.), Matas Mileris (4c kl.)

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija