Teisinių žinių konkursas „Temidė“ III etapas

Gimnazijos mokiniai: Matas Mileris, Aušrinė Bacevičiūtė, Aistis Mozūraitis, Ugnė Bacevičiūtė ir Kamilė Pernarauskaitė dalyvavo bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių regioninio teisinių žinių konkurso „Temidė“ III etape Marijampolėje ir užėmė I vietą.

Gimnazijos komanda „AGG būrys“ atstovaus Marijampolės regionui IV etape, kuris vyks Panevėžyje. Komandai ir ją ruošiantiems mokytojams linkime sėkmės.

Komanda "AGG BŪRYS": komandos kapitonas Aistis Mozūraitis (3a kl.), Ugnė Bacevičiūtė (1a kl.), Kamilė Pernarauskaitė (1a kl.), Aušrinė Bacevičiūtė (4c kl.), Matas Mileris (4c kl.)