foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

SAUGAUS EISMO DIENA GIMNAZIJOJE 2017

    Balandžio 6-ąją, gimnazijoje paminėta Saugaus eismo diena. Ja siekiama atkreipti eismo dalyvių dėmesį, kad kiekvieno asmens saugumo laikymasis – viena iš pagrindinių priemonių, galinčių prisidėti prie nelaimių keliuose ir jose nukentėjusiųjų asmenų skaičiaus mažinimo. Lietuvoje Saugaus eismo diena į atmintinų dienų sąrašą įtraukta nuo 2006 m.

    Gimnazistams renginį vedė ir su eismo saugumo susijusiomis problemomis, mąstais ir pasekmėmis supažindino renginio svečiai: Tauragės regiono kelių, Saugaus eismo skyriaus inžinierius Jaunius Vilimas, Jurbarko saugaus eismo centro direktorius Česlovas Blažys ir vairavimo instruktorius Osvaldas Kasputis.

   Šis renginys-švietėjiška veikla, informuojanti mokinius apie priemones, kurias įgyvendinant, mažinamas avaringumas keliuose. Galbūt šią dieną gimnazistai giliau apmąstė eismo saugumo problemas, atsakingumą už savo elgesį kelyje, Kelių eismo taisyklių reikalavimų paisymą. Renginio dalyviams buvo išdalinta prevencinio pobūdžio medžiaga - lankstinukai, apie atšvaito segėjimą tamsiu paros metu ir atšvaitai.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija