foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Teisinių žinių konkursas „Temidė“ II etapas 

   Gimnazijos mokiniai: Matas Mileris, Aušrinė Bacevičiūtė, Aistis Mozūraitis, Ugnė Bacevičiūtė ir Kamilė Pernarauskaitė dalyvavo bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių rajoninio teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etape ir užėmė I vietą. Mokinius konkursui ruošė istorijos mokytoja Birutė Genienė, lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Videikienė, dorinio ugdymo mokytoja Alina Baltrušaitienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Onutė Enčerienė.

   Gimnazijos komanda „AGG būrys“ atstovaus Jurbarko rajonui regioniniame III etape, kuris vyks Marijampolėje.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija