foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Jonas Basanavičius pasaulio ir Lietuvos kultūroje

Atvira-integruota pamoka „Jonas Basanavičius pasaulio ir Lietuvos kultūroje", kurią vedė lietuvių kalbos mokytoja Vilija Bartusevičienė, istorijos mokytoja Birutė Genienė, geografijos mokytoja Birutė Pauliukienė ir lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Videikienė.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija