foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Vasario 16-oji 2017

Istorijos mokytojos Birutės Genienės ir jos auklėtinių iniciatyva gimnazijos 2-ų klasių mokiniai dalyvavo pilietinėje akcijoje ,,Aš tikrai myliu Lietuvą", skirtą vasario 16-ai paminėti. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse gimnazistai kartu su klasių auklėtojomis Danguole Pavlavičiene, Birute Geniene, Jurgita Davidavičiene, Linu Klijūnu ir gimnazijos direktoriumi Alvydu Januškevičiumi savivaldybės aikštėje, skambant Marijono Mikutavičiaus dainai ,,Aš tikrai myliu Lietuvą" į orą paleido Trispalvės spalvomis nudažytus balionus ir į žemę susmaigstė simbolines vėliavėles.

Vėliau gimnazistai susitiko su savivaldybėje dirbančiais specialistais. Administracijos direktoriaus pavaduotojas Viktoras Ganusauskas supažindino jaunuolius su savivaldybės administracijos darbu. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Rasida Kalinauskienė kalbėjo apie jaunimo politiką. Finansų skyriaus vedėja Audronė Stoškienė pristatė moksleiviams Jurbarko rajono savivaldybės 2017 metų biudžetą. Apie savivaldybėje įgyvendinamus projektus kalbėjo Infrastruktūros ir turto skyriaus vedėjo pavaduotoja-vyriausioji architektė Gražina Gadliauskienė. Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji personalo specialistė Edita Pažereckaitė supažindino su dokumentų rengimo taisyklėmis.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija