foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Solidarumo bėgimas 2016

   Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ ir šiais metais pakvietė visas Lietuvos mokyklas dalyvauti SOLIDARUMO BĖGIME. Šio projekto tikslas – subūrus vaikus bendrai sportinei veiklai, skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių, taip pat surinkti paramą būtinoms vaikų mokymosi priemonėms vaikų dienos centrus Lietuvoje lankantiems vaikams bei mažiesiems, kurie lanko naująją mokyklą Mikutos kaime, Zambijoje.

   Jurbarko A. Giedraičio –Giedriaus gimnazijos mokiniai ir mokytojai SOLIDARUMO BĖGIME dalyvavo gruodžio 1 dieną. Solidarumo bėgimo dalyviai iš anksto ieškojo „rėmėjų“, sutinkančių mokiniams paaukoti priimtiną sumą už kiekvieną nubėgtą Solidarumo kilometrą. Dėkojame visiems dalyvavusiems už geranoriškumą, ir solidarumą.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija