foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazisto pasas 2016

     Lapkričio 24 d. gimnazijos aktų salėje rinkosi gimnazistai, tėvai ir svečiai į ketvirtus metus vykstantį, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolantos Gudelienės sumanytą renginį, Gimnazisto pasas. Šio renginio metu ne įteikiami gimnazisto pasai, bet ir primenama gimnazijos istorija, atributika, giedamas gimnazijos himnas. Vakaro metu dainuoja ir šoka gimnazijos meno kolektyvai. Scenoje sukosi šokių kolektyvo „Ievužė“ merginos, skambias dainas traukė mišrus mokyklos choras, vadovaujamas muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės, bei solistės Guoda, Sandra ir Vytautė.

    Gimnazistų pasai pirmą kartą buvo įteikti 2013 m. Nuo tada šis renginys yra labai laukiamas, nes tik nuo šios dienos gimnazijos pirmokai tampa pilnateisiais gimnazijos šeimos nariais.

    Šiais metais gimnazistams pasus įteikė Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Gimnazistai džiaugėsi naujais pasais ir didžiavosi, kad turi galimybę mokytis ilgą istoriją turinčioje gimnazijoje.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija