foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Tolerancijos diena 2016

 Jau tapo tradicija paminėti Tarptautinę Tolerancijos dieną gimnazijoje.
Šiais metais pilietinės iniciatyvos tikslas buvo išsiaiškinti bei prisiminti žodžio Tolerancija reikšmę, aptarti XX a. istorijos pavyzdžius, susijusius su netolerancija kitai tautai, religijai ar rasei, analizuoti XX a. Lietuvos istorijos faktus.

 

Šiais metais mokiniai kartu dailės mokytojomis J.Davidavičiene ir N.Kurtinaitiene gamino simbolinius paukščius. Tolerancijos dienai, skirtas pamokas vedė istorijos mokytojai Birutė Genienė ir Jonas Laurinatis, dorinio ugdymo mokytojai I.Danupienė ir A.Baltrušaitienė. Šios pilietinės iniciatyvos koordinatorė gimnazijoje direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija