1-ų gimnazijos klasių susipažinimo vakaras 2016

Jau tapo tradicija organizuoti 1-ų gimnazijos klasių susipažinimo vakarą, kurio metu gimnazistai pristato savo klasę, atlieka įdomias užduotis, paruošia originalią dovaną kitai klasei. Šiais metais vakarą vedė 1b klasė kartu su klasės auklėtoja Gitana Bajorinaite. Savo prisistatymus ruošė 1a klasės mokiniai kartu su auklėtoja Alina Baltrušaitiene, 1c klasės mokiniai kartu su auklėtoja Asta Zikiene ir 1d klasės mokiniai kartu su auklėtoja Loreta Tamošaitiene. Visi vakaro dalyviai dainavo iš anksto pasirinktas dainas karaoke. Renginio vedantieji pristatė populiariausius vardus merginų ir vaikinų tarpe, kuriais tapo Justas ir Viktorija.