foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

1-ų gimnazijos klasių susipažinimo vakaras 2016

    Jau tapo tradicija organizuoti 1-ų gimnazijos klasių susipažinimo vakarą, kurio metu gimnazistai pristato savo klasę, atlieka įdomias užduotis, paruošia originalią dovaną kitai klasei. Šiais metais vakarą vedė 1b klasė kartu su klasės auklėtoja Gitana Bajorinaite. Savo prisistatymus ruošė 1a klasės mokiniai kartu su auklėtoja Alina Baltrušaitiene, 1c klasės mokiniai kartu su auklėtoja Asta Zikiene ir 1d klasės mokiniai kartu su auklėtoja Loreta Tamošaitiene. Visi vakaro dalyviai dainavo iš anksto pasirinktas dainas karaoke. Renginio vedantieji pristatė populiariausius vardus merginų ir vaikinų tarpe, kuriais tapo Justas ir Viktorija.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija