foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pilietiškumo pagrindų pamoka, skirta Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienai paminėti, Jurbarko rajono apylinkės teisme

    2a klasės mokiniai kartu su pilietiškumo pagrindų mokytoja Alina Baltrušaitiene aplankė Jurbarko rajono apylinkės teismą. Teisėjo padėjėja ir teismo atstovė ryšiams su visuomene Virginija Bankauskienė ne tik pasakojo apie Lietuvos teisminę valdžią, bet ir supažindino kokie pagrindiniai teismų veiklos principai. Mokiniai pagilino žinias apie teisme dirbančių žmonių profesijas, bei nelengvą kelią, kurį reikia įveikti norint tapti teisėju.

 

 

    Visi turėjo galimybę apžiūrėti baudžiamųjų bylų posėdžių salę, vietą, kur nagrinėjamos sunkiausių nusikaltimų bylos.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija