Pilietiškumo pagrindų pamoka, skirta Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienai paminėti, Jurbarko rajono apylinkės teisme

2a klasės mokiniai kartu su pilietiškumo pagrindų mokytoja Alina Baltrušaitiene aplankė Jurbarko rajono apylinkės teismą. Teisėjo padėjėja ir teismo atstovė ryšiams su visuomene Virginija Bankauskienė ne tik pasakojo apie Lietuvos teisminę valdžią, bet ir supažindino kokie pagrindiniai teismų veiklos principai. Mokiniai pagilino žinias apie teisme dirbančių žmonių profesijas, bei nelengvą kelią, kurį reikia įveikti norint tapti teisėju.

Visi turėjo galimybę apžiūrėti baudžiamųjų bylų posėdžių salę, vietą, kur nagrinėjamos sunkiausių nusikaltimų bylos.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija