foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

   Vokiečių kalbos dienos 2016

   Pirmą kartą visoje Lietuvoje rengiamos Vokiečių kalbos dienos apjungė įvairius vokiečių kalbos mylėtojus: darželius, mokyklas, universitetus, bibliotekas, teatrus, verslininkus ir privačias iniciatyvas.
Pagrindiniai renginiai vyko 2016 m. spalio 20 d. (ketvirtadienį). Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat dalyvavo Vokiečių kalbos dienoje. Mokiniai pristatė savo projektinius darbus apie vokiškai kalbančias šalis, įžymius žmones, dalinosi savo kelionių po šias šalis įspūdžiais, dainavo vokiškai. Džiaugiamės ir dainavome dainą, kuri skirta vokiečių kalbos dienai. Dainą sukūrė ir atliko grupė SKAMP.

   Tegu skamba SKAMP himnas: https://www.youtube.com/watch?v=19dvnN8aZsg

    Vokiečių kalbos dienų iniciatoriai: Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK).

 

 

Vokiečių kalbos mokytoja O. Stanaitienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija