foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

     Projektas „Apjuoskime Lietuvą širdimi“

Spalio 12 d. gimnazijos mokiniai ir mokytojai susitiko su projekto „Apjuoskime Lietuvą širdimi“ iniciatoriumi Sauliumi Bagdonu. 

 

2023 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija