foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Vietos savivaldos diena jauno žmogaus akimis 2016

   Spalio 7 d. mūsų gimnazijos mokiniai kartu su direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudeliene ir istorijos mokytoju Jonu Laurinaičiu dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės renginyje „Vietos savivaldos diena jauno žmogaus akimis“ .
Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius supažindino jaunuolius su Mero darbu bei pasiūlė „pasimatuoti“ Mero kėdę.

   Vėliau mokiniai persikėlė į didžiąją posėdžių salę. Savivaldybės meras supažindino juos su Savivaldybės tarybos darbu, o Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji personalo specialistė Edita Pažereckaitė – su Savivaldybės administracijos veikla.

 

   Dalyviams buvo suteikta galimybė patiems save išbadyti politikų vietoje. Salėje surengtas simuliacinis Tarybos posėdis, kuriam pirmininkavo Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir „Jaunimo merė“ Meda Mačiulaitytė. Posėdyje svarstyti trys klausimai: dėl triukšmo Jaunimo parke problemos ir krepšinio aikštelės sutvarkymo (pranešėjas Adomas Kulikauskas), dėl savanorystės įgyvendinimo problemų (pranešėja Kamilė Kačinskaitė) ir dėl sporto erdvių įkūrimo (pranešėjas Ernestas Eitutis). Po posėdžio įvyko ir spaudos konferencija.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija