foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Europos paveldo dienos 2016

    Gimnazijos mokiniai kartu su dailės mokytoja N. Kurtinaitiene dalyvavo Europos paveldo dienose, kurias organizavo Jurbarko rajono savivaldybės administracija 2016 m. rugsėjo 16 d. Pažintinėje išvyka "Jurbarko sakralinis paveldas. Pažinti ir saugoti" buvo skirta Europos paveldo dienoms paminėti. Išvykos metu mokiniai aplankė Veliuoną ir joje esančią restauruojamą Švč. mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčią, Eržvilko Šv. Jurgio bažnyčią, susipažino su kultūros paveldo registro įrašytais objektais, bei išklausė inžinieriaus-restauratoriaus Petro Kaniavičiaus pranešimą, susipažindami su bažnyčių saugojimo patirtimi Lietuvoje ir Europoje.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija