foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

   1a klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Alina Baltrušaitiene dalyvaus šiose akcijose.

Prisidėjimas prie akcijos "Gilė 2016"

   Jau devintus metus Lietuvos zoologijos sodo gyventojai nekantriai laukia gyvūnų mylėtojų surinktų gilių!


1000 km Širdies žygis

   Tai ilgiausias Lietuvoje kada nors vykęs pėsčiųjų žygis dėl vėžiu sergančių Lietuvos vaikų. Žygio tikslas – visus Lietuvos žmones pakviesti žygiuoti ir aukoti sunkiai sergantiems vaikams. Už surinktas lėšas bus perkama gyvybiškai būtina medicininė įranga.

   Žinomas žygeivis Saulius Bagdonas bus pagrindinis žygeivis, kuris pradės ir baigs žygį. Kiekviename mieste žygiuojančio Sauliaus Bagdono komanda pakvies žmones susitikti centrinėse miestų aikštėse. Čia vyks trumpas pabendravimas, žygio paminėjimas ir palydos į kitą miestą. Kiekvienas žmogus galės prisijungti ir žygiuoti bet kokį norimą atstumą – 1, 10 ar 100 kilometrų.

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija