foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Konstitucijos egzaminas 2016

    2016 m. rugsėjo 27 d. Jurbarko Antano Giedraičio gimnazijos mokiniai jau tradiciškai laikė Konstitucijos egzaminą.

    Šį konkursą organizuoja LR Teisingumo ministerija. Konkurso globėja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Konkursą administruoja UAB „Indiana“.

    Konkurso tikslai: skatinti mokinių domėjimąsi savo šalimi ir valstybingumu; mokiniams suprantamais būdais pateikti Lietuvos valstybės sandaros sampratą, supažindinti su valstybės simboliais, valstybės organų kompetencijomis; ugdyti mokinių pilietinę savivoką ir pilietiškumą.

 

    Konkurso koordinatorė gimnazijoje direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė kartu su istorijos ir pilietiškumo ugdymo mokytojais Jonu Laurinaičiu, Birute Geniene ir Alina Baltrušaitien džiaugėsi gausiu Konstitucijos egzamino dalyviu skaičiumi gimnazijoje.

    Sveikiname Arną Danaitį (istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis), Matą Milerį ir Aušrinę Kovalenkaitę (istorijos mokytoja Birutė Genienė) patekus į Konstitucijos egzamino II-ą etapą, kuris vyks 2016 m. spalio 11 d.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija