foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Tarptautinio vokiečių kalbos egzamino diplomai 

   Rugsėjo 20 d. į gimnaziją atvyko vokiečių kalbos koordinatorius Lietuvoje Michael Brehm. Jis įteikė tarptautinio vokiečių kalbos egzamino (Das Deutsche Sprachdiplom I ) diplomus. Džiaugiamės puikiais rezultatais ir sveikiname: Kazėnaitę Samantą, Moniką Masaitytę, Matą Milerį, Viktę Normantaitę, Simoną Radžių, Karoliną Sabaitę, Mildą Videikaitę, Justę Valaitytę.

 pav0002

Vokiečių kalbos mokytoja O. Stanaitienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija