foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Rugsėjo 1-oji 2016

    Nors Rugsėjo 1-oji kiekvienais metais kartojasi, tačiau kiekvieną kartą ji būna kitokia. Nauji veidai, naujos patirtys, žinios bei pasiekimai. Renginio vedantieji Erika Alijošiūtė ir Laertas Mankus pasveikino visus Rugsėjo 1-osios Mokslo ir žinių dienos proga bei pakvietė sugiedoti Lietuvos respublikos bei gimnazijos himnus. Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Lietuvos respublikos seimo narys Bronius Pauža, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarkiškių klubo prezidentas Romas Dainius ir gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius. Abiturientų vardu kalbėjo Sandra Žievytė. Gimnazijos direktorius kartu su direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudeliene įteikė gimnazistams padėkos raštus už dalyvavimą konkursuose, olimpiadose, renginiuose bei už labai gerą mokymąsi ir pavyzdingą elgesį. Šventinę nuotaiką padėjo sukurti muzikos mokytoja Gražina Mikšienė su savo mokiniais Jovydu Griškumi, Ieva Sapronaityte ir  Vytaute Kazlauskaite prasmingomis dainomis. Gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius dalyvavusiems svečiams įteikė gimnazijos Metų knygą.  Gimnazistai kartu su mokytojais pasveikino vieni kitus pasikartodami Marijono Mikutavičiaus dainą „Pasveikinkit vieni kitus“.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija