foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Paskutinio skambučio šventė 2016

    90-toji abiturientų laida palydėjo Paskutinį skambutį gimnazijoje. 3-ių gimnazijos klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Svetlana Stankevičiene, Renata Streleckiene, Jūrate Videikiene, Danguole Šimanskiene, Alina Plevokiene bei Irena Petruitiene sukūrė šventinę nuotaiką abiturientų kabinetuose. Abiturientų auklėtojos Jolanta Norkūnienė, Irena Danupienė, Loreta Tamošaitienė, Deimantė Tamošaitytė vedė Paskutinio skambučio pamoką. Šventinę programą gimnazijos aktų salėje papuošė teatro mokytojos Jūratės Videikienės įspūdingi teatro mokinių pasirodymai bei originalūs režisūriniai sprendimai. Didžiausią įspūdį visiems paliko Adomo Kulikausko išsiskiriančios rolės. Egzaminų baimę nugalėti padėjo gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius. Renginio metu skambėjo mišraus choro, vadovaujamo Gražinos Mikšienės, atliekamas dainos. Gimnazistės Ieva Sapronaitytė ir Rasa Tumšytė atliko mokytojos Jurgitos Kazinevičienės sukurtą dainą, skirtą Paskutinio skambučio šventei. Abiturientų vardu kalbėjo Toma Simanavičiūtė ir Dovilė Bilevičiūtė. Nuoširdžius linkėjimus ir vaikystės prisiminimus dalino ne tik pirmosios mokytojos, bet ir „geroji dvasia“ Kristupas Bartusevičius.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija