foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Koncertas Jurbarko koncertų ir parodų salėje

    Gegužės 20 d., Jurbarko koncertų ir parodų salėje Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos merginų choras „Saulė“ (vadovė Danutės Lapienė, akomponiatorė Jolanta Gudelienė) turėjo išskirtinę progą ne tik paklausyti Vokietijos miesto Ellwangen bažnyčios mišraus suaugusiųjų choro atliekamų dainų, bet ir padainuoti kartu. Šį kolektyvą atvykti į Jurbarką pakvietė Volfgangas Šmitas.  Ellwangen choras Lietuvoje buvo pirmą kartą. Koncerto metu choro vadovė Danutė Lapienė ir gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius padėkojo merginų choro „Saulė“ abiturientėms už ilgametę meilę dainai. Choristėms buvo įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija