foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazistai dalyvavo „Šaunių komandų varžytuvėse“

    Gegužės 6 d., keturios mūsų gimnazistės dalyvavo Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos organizuotame respublikiniame renginyje – „Šaunių komandų varžytuvės“. Šios varžytuvės skirtos akcijai „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“ paminėti ir naujų narių priesaikos davimui įstojant į VO „Gelbėkit vaikus“ grupių prieš smurtą narius.

   Mūsų komanda „Pagrandukai“ pelnė artistiškiausios komandos vardą ir buvo apdovanota saldžiais prizais.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija