Gimnazistai dalyvavo „Šaunių komandų varžytuvėse“

Gegužės 6 d., keturios mūsų gimnazistės dalyvavo Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos organizuotame respublikiniame renginyje – „Šaunių komandų varžytuvės“. Šios varžytuvės skirtos akcijai „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“ paminėti ir naujų narių priesaikos davimui įstojant į VO „Gelbėkit vaikus“ grupių prieš smurtą narius.

Mūsų komanda „Pagrandukai“ pelnė artistiškiausios komandos vardą ir buvo apdovanota saldžiais prizais.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija