foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Vokiečių kalbos diplomo DSD II egzamino projektas

     2016-05-09 į gimnaziją atvyko Vokietijos ambasados atstovas Michael Brehm ir Kauno Jezuitų gimnazijos mokytojas Alexander Wölffling. Jie vadovavo 10-11 klasių mokinių, kurie ketina laikyti vokiečių kalbos diplomo DSD II egzaminą. projektui. Projekto metu buvo nagrinėjamos rašymo dalies užduotys, aptarta kalbėjimo dalies temų pasirinkimas, egzamino reikalavimai.

 

Vokiečių kalbos mokytoja O. Stanaitienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija