foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Konkursas „Temidė“ II (rajoninis) etapas 2016 m.

     Gimnazijos mokiniai: Domantas Sakalauskas. Tadas Meškauskas, Egidijus Grygolaitis, Karolis Gylys, Lukas Ignatavičius (ruošė istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis ir direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė) dalyvavo Bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ II (rajoniniame) etape, kuris vyko balandžio 1 d. Jurbarko kultūros centre ir užėmė I–ą vietą. Sveikiname!

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija