foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazistai prisideda prie akcijos „Padovanok gerumą“

     „Tegul Kristaus priskėlimo šviesa aplanko visų Jūsų namus! Tegul baltas angelas – dangaus pasiuntinys – Jus saugos ir paguos. Prisiminkite, kad tas, kas juokiasi, visada nugali verkiančius“ (Emilija, 2c klasė). Gimnazistų nuoširdūs sveikinimai ir pačių ruoštos dovanėlės skiriamos VšĮ Jurbarko socialinės paslaugos inicijuotai akcijai „Padovanok gerumą“. Visos dovanėlės bus perduotos šios įstaigos darbuotojų prižiūrimiems vienišiems senjorams ir asmenims su negalia. Mokiniai su malonumu patys gamino, kepė, pakavo saldžias dovanėles, suvenyrus, nes dalintis yra GERA!

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija