foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pilietiškumo pamoka „Kelias į Lietuvos Nepriklausomybę“

    2016 m. kovo 8 d. gimnazijoje vyko Pilietiškumo pamoka „Kelias į Lietuvos Nepriklausomybę“, kurią vedė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai Kazimieras Uoka ir  Birutė Valionytė kartu su Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos mokiniais ir  mokytojais . Pilietiškumo pamokoje dalyvavo gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė taip pat 1a, 1b ir 2a klasių gimnazistai ir mokytojai Vilija Bartusevičienė, Birutė Genienė, Adolfas Būblaitis, Irena Petruitienė. Direktorius Alvydas Januškevičius padėkojo svečiams už pilietiškumo pamoką ir įteikė gimnazijos mokinių ir technologijų mokytojos Irenos Petruitienės išaustas tautines juostas.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija