foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Jubiliejinis merginų choro „Saulė“ koncertas

    Vasario 28 d. Jurbarko kultūros centre Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos merginų choras „Saulė“ su koncertine programa dalyvavo jubiliejiniame vadovės Danutės Lapienės koncerte. Gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius padėkos rašte, skirtame Danutei Lapienei, padėkojo jubiliatei už ilgametį, nuoširdų darbą su merginų choru „Saulė“. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė kartu su gimnazistais Toma Simanavičiūte ir Adomu Kulikausku sveikindami choro vadovę ir linkėdami gražų jubiliejų pasitikti su šypsena, pasodino ją į ypatingą „Saulės spindulių“ sostą, kurį paruošė dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija