foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Šimtadienis 2016

    Kiekvienais metais Šimtadienio renginys pareikalauja daug išmonės, kūrybiškumo ir originalių idėjų įgyvendinimo. Šioje veikloje gali pasireikšti ne tik gebantys šokti, dainuoti, vaidinti, bet ir meninių - kūrybinių sugebėjimų nestokojantys mokiniai. Šiais metais 3g. mokinių aktyvas Šimtadienio renginio metu pakvietė abiturientus skristi lėktuvu atostogauti į išskirtines šalis, kuriose visus pasitiko tos šalies gyventojai, paruošę šmaikščių ir linksmų užduočių. Renginio pabaigoje gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius įteikė abiturientų pusatestačius klasių vadovėms Jolantai Norkūnienei, Loretai Tamošaitienei, Ramūnui Danupui ir Irenai Danupienei.  

 

   90-toji abiturientų laida, supažindinusi su paliekamu testamentu gimnazijoje, nustebino renginio dalyvius originalumu ir dosnumu.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija