foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Vasario 16-oji!

     Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis. Būtent tokia yra Vasario 16-oji – diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Ir 1918 metų, ir 1949 metų vasario 16-oji buvo lemtingos mūsų dabarčiai ir ateičiai. Vasario 16-oji (Valstybės atkūrimo diena) – nacionalinė Lietuvos šventė, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti.

     Vasario 17d. gimnazijoje vyko viktorina, skirta Valstybės atkūrimo dienai paminėti, kuriai klausimus ruošė istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis.

     Visų komandų dalyviai ne tik pasikartojo istorines žinias, bet ir buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis, kurias įteikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė.

     Dėkojame Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centrui už įsteigtus prizus.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija