foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazijos savivaldos institucijų atstovų susitikimas-diskusija "Efektyvus savivaldos institucijų bendradarbiavimas“

    Susitikimo metu buvo pristatyta gimnazijos tarybos veikla, mokinių tarybos veikla, mokinių parlamento veikla ir gimnazijos edukacinių aplinkų kūrimo perspektyva ir galimybės.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija