foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Šv. Valentino diena 2016

     Vasario 14–ąją visas pasaulis švenčia Šv. Valentino dieną. Ši šventė pradėta švęsti penktajame šimtmetyje Romoje. Tai buvo tarsi duoklė Šventajam Valentinui, katalikų vyskupui. Aštuonis šimtus metų iki oficialios Valentino dienos atsiradimo, Romos imperijoje vasario 14–oji buvo Junonos, Romos dievų ir deivių karalienės, šventė.

     Mūsų gimnazijoje Šv.Valentino popietę organizavo 1a klasė kartu su klasės auklėtoja Danguole Pavlavičiene.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija