foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Akcija  pagalba beglobiams gyvūnams

    Gimnazijos 4c klasės mokiniai aktyviai palaikė jurbarkiečių organizuojamą paramos akciją beglobiams gyvūnams ir noriai nešė ne tik nebenaudojamus augintinių daiktus, bet ir simboliškai aukojo pinigus, už kuriuos buvo bendrai nupirkta daug sauso maisto ir konservų beglobiukams, specialių užpilamų makaronų šunims, kraiko katėms ir kitų reikalingiausių daiktų. Visa 4c klasės surinkta parama vos tilpo ant stalo. Ji palikta greta gimnazijos esančioje veterinarijoje ir lauks savo eilės, kuomet pasieks Kauno prieglaudas.

 

   Prie šios akcijos prisidėjo ir keletas kitų klasių mokinių. Jų paaukotus maitinimo produktus, taip pat pristatėme į veterinarijos vaistinę.

   Daryti gerus darbus apsimoka, nes tik maži dalykai sukuria didelius pokyčius.

   Padėka už aktyvų prisidėjimą prie paramos akcijos beglobiams gyvūnams.

 

4c klasės auklėtoja Loreta Tamošaitienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija