foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Atmintis gyva, nes liudija

    2016 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ gimnazijoje vyko jau devintą kartą.

    Šia Pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ siekiama prisiminti prieš 25 metus vieningą Lietuvos piliečių siekį apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę. Tuo metu bendra pilietinė pozicija padėjo atsilaikyti prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją, bandymą karine jėga įvykdyti perversmą.

    Iniciatyvos simboliu – žvake, kuris simbolizavo gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę prisiminėme ir pagerbėme žuvusiuosius bei nukentėjusius valstybės gynėjus.

    Atminimo laužu įprasminome Laisvės gynėjų dienos minėjimą.

padeka sausio_13min

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija