foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

   1G klasių mokiniai teminis Kalėdinis vakaras 2015

    1G klasių mokiniai teminiame Kalėdiniame vakare pristatė skirtingas šalis ir atliko įdomias, energingas bei linksmas užduotis, kurias paruošė 1b klasė, vadovaujama auklėtojos Birutės Genienės. Renginį vedė Gintarė Laskevičiūtė ir Martynas Gaižauskas.

 

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija