foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Konferencija „Jurbarko krašto signatarų indėlis Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo kelyje“

     Gruodžio 4 d. Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko konferencija „Jurbarko krašto signatarų indėlis Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo kelyje“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarės, buvusios šios mokyklos mokinės Birutės Šiaulytės-Nedzinskienės 60-osioms gimimo metinėms paminėti. Renginio metu buvo pristatyta jos biografija bei politinė veikla.

     Renginyje dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Genovaitė Pocevičienė ir Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo nariai – Leonas Milčius, Saulius Pečeliūnas ir šio klubo prezidentė Birutė Valionytė.

     Mūsų gimnazistai taip pat dalyvavo konferencijoje ir skaitė šiuos pranešimus: „Laisvės kovoms atminti“, pranešėja Laura Žičkutė, mokytojas Jonas Laurinaitis; Rajoninis (regioninis) intelektualinis mokinių konkursas „Protų mūšis“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti, pranešėja Miglė Smirnovaitė, mokytojas Jonas Laurinaitis; „Antanas Račas - Kovo 11-osios signataras“, pranešėja Agnė Urbonaitė, mokytoja Birutė Genienė; „Zita Sličytė - Kovo 11-osios signatarę“, pranešėja Guoda Stalgytė, mokytoja Birutė Genienė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija