foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Kalėdinis matematikos komandinis turnyras

    Š. m. gruodžio 2 d. gimnazijos 2b klasė dalyvavo Kalėdiniame matematikos komandiniame turnyre, kurį tradiciškai surengė matematikos mokytoja Laimina Juškienė.

    Turnyras vyko trimis etapais. Komandos, kurių kapitonai buvo 2b klasės vaikinai, draugiškai sprendė įvairias matematines užduotis. Šaunu, kai renginiai būna ne tik smagūs, tačiau ir naudingi. Dėkojame mokytojai Laiminai Juškienei ir visiems linkime gražių Kalėdų.

Raminta Vasilevičiūtė 2b kl.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija