foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Viktorina, skirta rūkymo, alkoholio ir narkotinių medžiagų prevencijai

    Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijoje vyko viktorina, skirta rūkymo, alkoholio ir narkotinių medžiagų prevencijai. 
    Vaiko gerovės komisijos narė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė renginį pradėjo tokiais žodžiais: Šios dienos renginys, skirtas rūkymo, alkoholio ir narkotikų medžiagų prevencijai, norėčiau visus paraginti sveikai gyventi, neturėti žalingų įpročių ir nuolat galvoti apie savo sveikatą.

    Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio specialistė Lilija Martinkevičienė supažindino gimnazistus su Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymu, taip pat papildomomis šiame įstatyme vartojamomis sąvokomis ir pateikiamomis jų reikšmėmis.
Renginyje buvo demonstruojamas pačių mokinių sukurtas filmukas "Mes prieš rūkymą", pateikiama statistika ir svarbūs faktai apie rūkymo žalą, organizuota visų 2 g. klasių viktorina. Komandos pristatė paruoštus namų darbus, kūrė plakatus, komandų emblemas ir atsakinėjo į viktorinoje pateiktus klausimus.

    Viktorinoje geriausias žinias pademonstravo 2b klasė. Visos komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė kartu su Vaiko gerovės komisija dėkoja 2d klasės mokiniams ir auklėtojui Adolfui Būblaičiui.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija