foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Konferencija-diskusija „45 minutės“

    Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos mokiniai Aistis Mozūraitis, Rūta Karpavičiūtė, Ieva Sapronaitytė, Pijus Bastys ir dorinio ugdymo mokytojos Alina Baltrušaitienė ir Irena Danupienė lapkričio 18 d. dalyvavo konferencijoje-diskusijoje „45 minutės“, kuri vyko Jurbarko švietimio centre.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija