foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Išvyka dviračiais

    Ketvirtadienio popietę mes su auklėtoja važiavome dviračiais pasivažinėti. Visa klasė važiuoti negalėjo, bet džiaugiamės kas galėjo važiuoti: Vaiva Aukštakalnytė, Ugnė Liorančaitė, Laura Gakaitė, Aistė Tamošaitytė, Martynas Gaižauskas, Dominyka Garšvaitė, Arnas Frackevičius, Evelina Jokūbauskaitė, Rimgailė Vaitkutė, Justė Pileckytė, Agnė Urbonaitė bei žinoma mūsų nuostabioji auklėtoja. Važiavome link Molynės dviračių taku. Grįždami užsukome pas auklėtoja. Buvome pas ją prie tvenkinio, valgėme arbūzą ir mielai šnekučiavomės. Diena su klase buvo labai smagiai praleista ir už tai galime dėkoti mūsų auklėtojai :).isvyka dviraciais

Dominyka Garšvaitė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija